Strona internetowa Komisji Europejskiej dotycząca EFRROW

Serdecznie zapraszamy osoby w wieku 60+ z terenu gminy Rzgów w powiecie konińskim i Kawęczyn w powiecie tureckim do udziału w projekcie „Rozsmakowani w kulturze”.

Projekt zmierza do wzrostu uczestnictwa seniorów w lokalnej kulturze, pobudzenia zainteresowań twórczością kulturalną i nakierowanie na aktywny w niej udział oraz pozyskanie nowych umiejętności. Służy rozwojowi lokalnej oferty edukacyjno-kulturalnej adresowanej dla przedstawicieli trzeciego wieku.

Proponujemy Państwu udział  w warsztatach integracyjno-rozwojowych, wokalnych, umożliwiających rozwinięcie i pozyskanie nowych umiejętności, niezbędnych w przygotowaniu dzieła, którymi będą skomponowane piosenki lokalne i opracowany śpiewnik.

Dodatkowymi zaplanowanymi dla Państwa działaniami jest organizacja zajęć z rękodziełem artystycznym, spotkań z miejscowymi artystami, organizacja wyjazdów na wydarzenia artystyczne/kulturalne oraz międzypokoleniowych rowerowych rajdów kulturoznawczych. Będziecie mieli Państwo możliwość uczestnictwa w wyjeździe studyjnym „Podróże z PanemTadeuszem” w gościnne strony powiatu kościańskiego. Projekt zwieńczy Festiwal Kultury Lokalnej z udziałem mieszkańców gminy i innych zaproszonych gości.

Zapewniamy moc wrażeń i emocji, niezapomniane chwile i miło spędzony czas w dobrym towarzystwie KULTURYJ

 

W projekcie wezmą udział łącznie dwa 20-osobowe zespoły z gminy Rzgów i Kawęczyn.

 

Zgłoszenie udziału osoby zainteresowanej w zaproponowanych działaniach będzie możliwe poprzez:

- wypełnienie i podpisanie deklaracji uczestnictwa, oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych i zgody na wykorzystanie wizerunku do celów projektu,

- wypełnieniu ankiety rekrutacyjnej.                   

Na Państwa zgłoszenia czekamy do 7 kwietnia 2017 r.

 

WAŻNE:

Zgłoszenia na podstawową listę rekrutacyjną będą przyjmowane do momentu uzyskania wymaganej liczby uczestników.

Osoby zainteresowane uczestnictwem prosimy o kontakt z opiekunami grup:

Gmina Rzgów:

Gmina Kawęczyn:

  • Panią Ewą Frątczak, tel. 609 83 91 23, 63 288 59 22, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
  • Panią Jolantą Mazurek, tel. 570 046 575, 63 288 79 35.