Strona internetowa Komisji Europejskiej dotycząca EFRROW

Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszamy do udziału w Centralnych Targach Rolniczych w Nadarzynie PTAK WARSAW EXPO , które odbędą się w dniach 31.01-02.02.2020r.

Poprzednie edycje Centralnych Targów Rolniczych w Ptak Warsaw Expo cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Również w tym roku podjęliśmy współpracę z CTR i będziemy zgłaszać grupy osób chcących uczestniczyć w tym wydarzeniu.

Wstęp dla grup jest bezpłatny!

Zachęcamy do organizacji takiego wyjazdu, grupy zgłoszone przez Krajowe Stowarzyszenie Sołtysów otrzymają dofinansowanie w wysokości:

- dopłata do każdego autobusu (min. 40 osób ) – 1 000 zł

- dopłata do każdego busa (min. 18 osób ) – 1 000 zł

Wysokość dofinansowania jest stała i wynosi 1000 PLN netto bez względu na wielkości autokaru oraz miejsce wyjazdu

W załączeniu przesyłam niezbędne dokumenty. Druk zgłoszenia należy przesłać do nas na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. i do Organizatora na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Termin nadsyłania zgłoszeń by móc ubiegać się o dofinansowanie upływa 13 stycznia 2020r.

Zachęcamy do jak najszybszego zgłoszenia grup wraz z wstępną listą uczestników, gdyż zgłoszenia dot. zwrotu dofinansowania przyjmowane będą do wyczerpania budżetu!

Oczywiście na miejscu czekać będzie na Państwa wiele atrakcji.

W razie pytań proszę o kontakt mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. bądź telefoniczny 797 901 114 Monika Kosmalska

Proszę o informację na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub telefoniczny Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. czy są Państwo zainteresowani ofertą i podejmą działania zmierzające do organizacji wyjazdu.


Załączniki:
Karta zgłoszenia
Lista uczestników
Regulamin dofinansowania przejazdu
Informacja o przetwarzaniu danych osobowych