Strona internetowa Komisji Europejskiej dotycząca EFRROW

W 2018 roku przypada 20-lecia uchwalenia ustaw ustrojowych tworzących samorządy powiatowe i wojewódzkie. Z tej okazji „Gazeta Sołecka” inicjuje cykl publikacji odnoszących się do przemian społecznych i ekonomicznych będących konsekwencją tych ustaw oraz dorobku Polski samorządowej  ̶  gminnej, powiatowej i wojewódzkiej.

Planowany cykl, zawarty w specjalnym dodatku do miesięcznika zainicjowany zostanie w marcowym wydaniu „Gazety Sołeckiej”. Poza zadaniami publicystycznymi, spełniać będzie także cele edukacyjne, tzn. przybliżać i upowszechniać przystępną wiedzę o kompetencjach i zasadach funkcjonowania poszczególnych szczebli samorządu terytorialnego w Polsce oraz o sposobach uczestnictwa obywateli w zarządzaniu jednostkami samorządu terytorialnego. 

Zachęcamy  do skorzystania z tej wyjątkowej możliwości promocji na łamach ogólnopolskiego miesięcznika. 

 „Gazeta Sołecka” to ukazujący się nieprzerwanie od ponad 25 lat jedyny w Polsce miesięcznik adresowany do sołtysów, członków rad sołeckich oraz samorządowców. 

Reklamując się za naszym pośrednictwem zyskujecie Państwo pewność, że wasza oferta dotrze do szerokiego grona odbiorców.

Zamieszczamy reklamy, ogłoszenia oraz artykuły sponsorowane. Służymy pomocą  w przygotowaniu tekstów i opracowaniu graficznym publikacji sponsorowanych.

Wydania specjalne „Gazety Sołeckiej” z okazji 20-lecia powiatów i województw

Przyjmujemy zlecenia zarówno na pojedyncze publikacje reklamowe i artykuły promocyjne do konkretnego wydania, a także na ich cykle w dowolnej objętości oraz ilości wydań. 

Ceny reklam i artykułów sponsorowanych 

Publikacja na 1 stronie zlecona przez jednostkę samorządu terytorialnego – 2500 zł netto

Stosujemy rabaty cenowe dla wielokrotnej publikacji tej samej reklamy już od jej drugiej edycji. 

Zleceniodawcom reklam i artykułów sponsorowanych oferujemy sprzedaż i dystrybucję egzemplarzy wybranych wydań miesięcznika po atrakcyjnych cenach.

 WYDAWCA - KONTAKT

Wielkopolskie Stowarzyszenie Sołtysów

ul. Zofii Urbanowskiej 8

62-500 Konin

tel. 63 243 75 80 / 797 901 114

Monika Kosmalska

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.