Czyste Sołectwo – Edycja 2024!

Czyste Sołectwo – Edycja 2024!

Ubiegłoroczna edycja programu cieszyła się dużym zainteresowaniem, co nas ogromnie cieszy. Z wielka przyjemnością zapraszamy zatem do udziału w kolejnej edycji programu!

Projekt „Czyste Sołectwo” skierowany jest do sołectw/sołtysów i polega na zbiórce elektroodpadów.

Uczestnictwo jest całkowicie bezpłatne,
a sołectwa nie ponoszą żadnych kosztów związanych z akcją.

Co więcej – mogą tylko zyskać!

Za każdą zebraną tonę elektroodpadów otrzymują Państwo 400 zł na przedpłaconej karcie płatniczej, którą mogą Państwo płacić wszędzie!

 Wiedząc jak ważne jest dodatkowe finansowanie w 2024 gwarantujemy nagrody dla sołectw, które zbiorą najwięcej elektroodpadów w wysokości:

I miejsce – 8.000 PLN

II miejsce – 5.000 PLN

III miejsce – 3.000 PLN

IV miejsce – 2.000 PLN

V miejsce – 1.000 PLN

Zbiórka elektroodpadów trwa do końca roku – 31.12.2024! Wszystkie zlecenia zgłoszone do tego czasu wezmą udział w walce o powyższe nagrody!

W tym roku pojawia się również NOWOŚĆ – dodatkowych 5 nagród specjalnych nie związanych ze zbiórką! Nagrody w wysokości 1.000 PLN przeznaczone dla 5 sołectw, które przeprowadzą akcję ekologiczną wśród mieszkańców. Akcja może być związana ze zbiórką elektroodpadów, ale nie musi – może być czysto edukacyjna o tematyce ekologicznej w szerokim znaczeniu. To od Państwa pomysłowości zależy jakie to będzie działanie. Liczymy na wspaniałe akcje integrujące lokalną społeczność oraz przyczyniające się do ochrony środowiska w najbliższym otoczeniu.

Wszystkie szczegóły tegorocznej akcji wraz z zasadami przyznania nagród dostępne na stronie projektu www.czystesolectwo.pl.