Konferencja Wiejska Polska 2020

Krajowe Stowarzyszenie Sołtysów i Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce organizuje od 2018 roku cykl spotkań informacyjnych w ramach Dialogu Obywatelskiego Komisji Europejskiej. Spotkania te odbywały się m.in z udziałem Jerzego Plewy - Dyrektora Generalnego Dyrekcji Generalnej Komisji Europejskiej ds. Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich.

W ramach Dialogu Obywatelskiego można usłyszeć bezpośrednio od wysokiej rangi przedstawiciela Komisji Europejskiej jak rysuje się przyszłość Unii Europejskiej. Integralną częścią tych wydarzeń jest otwarta dyskusja, podczas której uczestnicy mogą zadawać pytania oraz zgłosić ewentualne uwagi. Głosy te są nie tylko rejestrowane, ale także przekazane decydentom w Brukseli.

Relację z ostatniego spotkania znajdą Państwo tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=RkrWhujFjPw&t=

Kolejne takie spotkanie poświęcone szerszej tematyce Polski w Unii Europejskiej po roku 2020 odbędzie się podczas Centralnych Targów Rolniczych w Nadarzynie pod Warszawą 1 lutego 2020 r.

Dla grup zorganizowanych powyżej 18 osób możliwe jest otrzymania wsparcia finansowego na pokrycie części kosztów transportu.

W załączeniu znajdą Państwo zaproszenie oraz program konferencji wraz z formularzem zgłoszeniowym.

Wszystkie osoby chętne do bezpłatnego udziału w tej konferencji jak również chcący skorzystać z dofinansowania dojazdu zapraszamy do zgłoszenia swojego udziału przesyłając formularz na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. , bliższe informacje pod numerem telefonu 797 901 114 Monika Kosmalska.

Zgłoszenia przyjmujemy do 17 stycznia 2020 r.

 

Formularz zgłoszenia

Program konferencji

Zaproszenie