Strona internetowa Komisji Europejskiej dotycząca EFRROW

1.02-03.02 2019r.


Szanowni Państwo,

Dotychczasowe edycje  Centralnych Targów Rolniczych w Ptak Warsaw Expo cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Również w tym roku podjęliśmy współpracę i będziemy zgłaszać grupy osób chcących wziąć udział w tym wydarzeniu.
Nowością w tym roku jest to, że wszystkie grupy,  które dokonają zgłoszenia wyjazdu przez Krajowe Stowarzyszenie Sołtysów mają możliwość podwojenia stawki dofinansowania przejazdu określonej w załączonej tabeli, bez względu na odległości od Nadarzyna.

Centralne Targi Rolnicze – Agro Premiery & Show to doskonała okazja dla rolników z całej Polski do zapoznania się nową ofertą maszyn rolniczych, środków do produkcji rolnej oraz innowacyjnych rozwiązań największych producentów w branży. Tematem wiodącym tegorocznej edycji targów jest „Gospodarstwo na miarę przyszłości – nowoczesne technologie”. To strefa, gdzie nasi klienci i partnerzy zaprezentują swoje rozwiązania dla rolnictwa w dwóch modelowo zaaranżowanych mini gospodarstwach – o profilu produkcji roślinnej oraz o profilu produkcji zwierzęcej. W tym roku przygotowany został także Sektor „Innowacje dla Rolnictwa”, gdzie zaprezentowane będą nowinki techniczne i technologiczne, usługi i programy wspierające produkcję rolniczą i przetwórstwo rolno – spożywcze.
Serdecznie zapraszamy Państwa do uczestnictwa w tym wydarzeniu.

Wypełnioną kartę zgłoszenia wraz z wstępną listą uczestników (scan dokumentów) należy przesłać zgodnie z regulaminem CTR drogą mailową Organizatorowi – PTAK S.A., na adres mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. oraz do nas na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. . W terminie do 13 stycznia 2019 r.

Szczegółowe informacje dot. dofinansowania dojazdów wskazuje załączony regulamin.

Bliższych informacji w tej sprawie można uzyskać drogą mailową:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub telefonicznie - 797 901 114 - Monika Kosmalska

Z wyrazami szacunku
Ireneusz Niewiarowski
Prezes Krajowego Stowarzyszenia SołtysówZałączniki:
Karta zgłoszenia
Lista uczestników
Regulamin dofinansowania przejazdu
Tabela dopłat